Hlasování zahájeno

15. 5. - 30. 5. 2022!

Startujeme OFF 2022

25. 3. 2022

Opět po roce spouštíme Online Filmový Festival pro nadějné mladé filmaře. Uplynulý rok byl rokem zásadních událostí, které ovlivnily životy řady lidí a možná právě i vás. Věříme, že filmová kamera se stala prostředkem ke ztvárnění vašich kreativních nápadů, pocitů nebo jen pouhým relaxačním nástrojem, díky kterému vzniklo zajímavé dílo. Nemůžeme se dočkat, jaké filmové perličky spatřily světlo světa pod vaším vedením.

Již po čtvrté jsme sestavili porotu z odborníků na slovo vzatých. Těšit se můžete na českého režiséra, cestovatele a dokumentaristu Petra Horkého, skladatele, hudebníka a zvukaře Jana Beneše a režiséra, scenáristu, teoretika filmu a televize Martina Štolla. Snímky budou hodnotit také diváci a starosta Poděbrad.

Soutěží se ve dvou kategoriích – soutěžící z odborných škol nebo soutěžící ze základních a středních škol bez odborného zaměření. Na autory vítězných filmů čekají hodnotné ceny. Doporučujeme pečlivě prostudovat propozice, vyplnit přihlášku, odevzdat dílo a držíme palce, že se uvidíme při slavnostním předávání cen v poděbradském kině.

Monika Martínková
Koordinátorka festivalu

Obrázek k novince: Startujeme OFF 2022